آذین‌بندی ميادين و معابر منطقه يك در دهه مبارک فجر

مدير منطقه يك شهرداری اصفهان از نصب 15 هزار متر ريسه پرچم ايران، 1500 عدد پرچم آويزی،‌ 400 متر كتيبه پرچم، 80 عدد پرچم در سايزهاي مختلف و 700 متر ريسه لامپ در سطح منطقه یک خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، میثم بکتاشیان با اشاره به ایام الله دهه فجر و توجه به فضاسازی محیطی و آذين بندي در این منطقه گفت: امسال به مناسبت چهل و سومين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، ميادين و معابر منطقه یک شهر اصفهان توسط اداره خدمات شهري آذين بندي شده است.

وی افزود: علاوه بر 15 هزار متر ريسه پرچم ايران و ريسه‌هاي الوان به رنگ پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران، 1500 عدد پرچم آويزی،‌ 400 متر كتيبه پرچم، 80 عدد پرچم در سايزهاي مختلف و 700 متر ريسه لامپ در سطح منطقه نصب شده است.

مدير منطقه يك شهرداری با اشاره به ضرورت توجه به فضاسازي شهري در مناسبهاي ملي و مذهبي تاكيد كرد: مردم نسبت به مناسبتهاي ملي و مذهبي حساس هستند و از شهرداري توقع دارند كه فضاي شهر را متناسب با ايام مناسبتي آذین بندی كند.

وی ايام الله دهه فجر را مناسبتي ملي و مذهبي دانست که نقطه تاريخي سرنوشت سازی براي مردم ايران محسوب مي‌شود و خاطرنشان کرد: شهرداري اصفهان امسال به صورت ويژه فضاي شهر را آذین بندی کرده كه همزمان با جاري شدن آب در بستر زاينده رود، زيبايي اصفهان در ايام دهه فجر را دوچندان کرده است.کد محتوا 44547

برچسب ها